Faber-Castell

 

Aktualnie firma Faber-Castel jest liderem na rynku w produkcji drewnianych ołówków. Świadomość ekologiczna jest bardzo ważna, dlatego surowiec, z którego najbardziej czerpie spółka pochodzi ze zrównoważonych źródeł. By uniezależnić się od dostawców drewna, firma Faber-Castel stworzyła plantacje w Brazylii i Kolumbii, które nie tylko dostarczają surowiec, ale także pomagają w ochronie ekosystemów. Ołówki i kredki powstają z drewna prawie w całości z certyfikowanych plantacji, a do ich wykończenia stosuje się bezpieczne lakiery na bazie wody.

Ogromną wagę spółka przywiązuje do warunków zatrudnienia i regularnie przeprowadza audyty, sprawdzając czy przestrzegane są wytyczne wprowadzone w 2000 roku. Wtedy została podpisana Karta Społeczna, której głównym założeniem jest ochrona pracowników firmy na całym świecie.

Najważniejsze wartości marki łączą odpowiedzialność społeczną i ekologiczną, poszanowanie tradycji i doświadczenia przeszłych pokoleń z innowacjami i nieustającym udoskonalaniu rozwiązań. Przeszłość i tradycja zderza się z kreatywnością i dojrzałym podejściem do ochrony środowiska. Efektem jest znakomita jakość i wydajność produktów oraz piękne ponadczasowe wzornictwo.

Pokaż wyniki (0)
Faber-Castell

Nie znaleziono produktów odpowiadających zadanym kryteriom

Spróbuj zmienić kryteria wyszukiwania poprzez wybranie innych filtrów lub Zapytaj o produkt